Lepszy Google Score

Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO jest tematem szeroko pojętym, którego procesu nie można prosto opisać. Uzyskanie jak najlepszych wyników w testach Page Speed Insight od Google dla LCP i CLS to jedno, do tego optymalizacja grafik, nadanie odpowiednich atrybutów tekstów alternatywnych dla obrazów czy minimalizacja kodów CSS, JS, HTML, PHP to kolejne z rozwiązań stosowanych podczas optymalizacji.

Optymalna zawartość witryn i podstron pod kątem SEO to również odpowiednie znaczniki stosowane na stronach (H1, H2, H3), kolorystyka, wielkość czcionek, a nawet oznaczenie odnośników. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie zewnętrzne np. od Ahrefs, możemy wprowadzić odpowiednie tytuły oraz opisy stron, dodać najlepsze oznaczenia OG type dla urządzeń mobilnych, wyeliminować błędne witryny z sitemap i najważniejsze podnieść score (ranking przeglądarki) strony budując jej świetlaną przyszłość.

optymalizacja seo

Efekty poprawnie przeprowadzonego audytu i optymalizacji SEO widoczne są już po kilku dniach od wprowadzenia – głównie po wzroście pozycji witryny na wyszukiwane słowa kluczowe.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat optymalizacji SEO? Zapoznaj się z naszą ofertą pozycjonowania stron internetowych lub skontaktuj z wykorzystaniem formularza kontaktu.