Poznaj świat wirtualny

Social Media Marketing

Znajomość wirtualnych światów w social media marketingu to nie wszystko. Odpowiednie dostosowanie treści reklamowanej do grupy odbiorców, zniżki oferowane dla partnerów pozwalające na uzyskanie większej oglądalności w modelu rozliczeniowych CPA i CPC to kolejna kwestia, którą należy poruszyć przy wyborze agencji reklamowej zajmującej się social media marketingiem. Niewątpliwie najbardziej budząca wśród klientów kwestia poddawana często wątpliwości to model rozliczeniowy z agencją. W naszym przypadku pobierana jest wyłącznie opłata abonamentowa za opiekę nad kontem. Wszelkich płatności związanych z doładowaniem konta reklamowego klienci dokonują osobiście ze swojego konta bankowego lub kartą debetową. Bez naszego udziału. Dzięki tego rodzaju rozliczeniom nie płacisz nam zbędnych prowizji, a ponadto masz pełen nadzór nad wyświetlaną reklamą, konwersją i jej skutecznością.

optymalizacja seo

Nasza praca polega na odpowiedniej analizie marketingowej, dobranie miejsc i sposobów wyświetlania reklam, stworzenie docelowej grupy obiorców, przygotowanie kampanii i jej wdrożenie. Przez cały okres wyświetlania reklamy będziemy nad nią czuwać, analizując wyniki i dostosowując w trakcie trwania do aktualnych potrzeb oraz trendów, tak aby przyniosła jak najwyższy poziom konwersji i sprzedaży.

Zainteresowany współpracą z TPozycja w zakresie Social Media Marketing? Skontaktuj się z nami - przejdź na stronę kontaktu.